Speedway GP 2026

Sezon 2026 Speedway GP: tabela lub klasyfikacja, jej przebieg i każde zawody.

Mistrz: Robert LambertWicemistrz: Bartosz Zmarzlik

Klasyfikacja

Walka o tytuł

Miejsce w klasyfikacji po każdej rundzie, dla końcowej czołowej dziesiątki.

  • Robert Lambert
  • Bartosz Zmarzlik
  • Brady Kurtz
  • Michael Jepsen Jensen
  • Patryk Dudek
  • Leon Madsen
  • Max Fricke
  • Kacper Woryna
  • Jason Doyle
  • Andzejs Lebedevs
151050110

Punkty runda po rundzie

Punkty mistrzostw w każdej rundzie (klasyfikacja i sprint); numer rundy prowadzi do wyników.

12345678910
Robert Lambert146157211820182320
Bartosz Zmarzlik16161416201611201219
Brady Kurtz8181920141416161418
Michael Jepsen Jensen2141118165148149
Patryk Dudek1059511111812814
Leon Madsen1208610101071810
Max Fricke3720128489188
Kacper Woryna20114956914116
Jason Doyle1187112371077
Andzejs Lebedevs596391251152
Anders Thomsen410412204134
Jack Holder91220140
Jan Kvech351097126
Dominik Kubera71038349
Fredrik Lindgren124911
Dan Bewley18013
Nazar Parnitskyi6211421313
Kai Huckenbeck28125
Maciej Janowski11
Kim Nilsson9

Najlepsze średnie

Punkty z bonusami na bieg, zawodnicy z co najmniej jedną trzecią największej liczby biegów.

Zawody

Speedway GP: terminarz i subskrypcja kalendarza ↗