Speedway GP 1996

Sezon 1996 Speedway GP: tabela lub klasyfikacja, jej przebieg i każde zawody.

Mistrz: Billy HamillWicemistrz: Hans Nielsen

Klasyfikacja

Walka o tytuł

Miejsce w klasyfikacji po każdej rundzie, dla końcowej czołowej dziesiątki.

  • Billy Hamill
  • Hans Nielsen
  • Greg Hancock
  • Tony Rickardsson
  • Henrik Gustafsson
  • Peter Karlsson
  • Mark Loram
  • Chris Louis
  • Sam Ermolenko
  • Jason Crump
2015105016

Punkty runda po rundzie

Punkty mistrzostw w każdej rundzie (klasyfikacja i sprint); numer rundy prowadzi do wyników.

123456
Billy Hamill16209251825
Hans Nielsen18252592014
Greg Hancock121313161618
Tony Rickardsson20181614711
Henrik Gustafsson14418201113
Peter Karlsson732071312
Mark Loram626121220
Chris Louis8914869
Sam Ermolenko91413916
Jason Crump1076256
Tommy Knudsen251612
Tomasz Gollob11018140
Joe Screen3711287
Craig Boyce0122448
Leigh Adams2081134
Gary Havelock1314
Andy Smith0113320
Marvyn Cox481101
Gerd Riss12
Stefano Alfonso6

Zawody

Speedway GP: terminarz i subskrypcja kalendarza ↗