Speedway GP 2001

Sezon 2001 Speedway GP: tabela lub klasyfikacja, jej przebieg i każde zawody.

Mistrz: Tony RickardssonWicemistrz: Jason Crump

Klasyfikacja

Walka o tytuł

Miejsce w klasyfikacji po każdej rundzie, dla końcowej czołowej dziesiątki.

  • Tony Rickardsson
  • Jason Crump
  • Tomasz Gollob
  • Ryan Sullivan
  • Leigh Adams
  • Billy Hamill
  • Mikael Karlsson
  • Todd Wiltshire
  • Mark Loram
  • Niklas Klingberg
2015105016

Punkty runda po rundzie

Punkty mistrzostw w każdej rundzie (klasyfikacja i sprint); numer rundy prowadzi do wyników.

123456
Tony Rickardsson162525202015
Jason Crump52020182525
Tomasz Gollob2518161686
Ryan Sullivan10158151418
Leigh Adams1281810714
Billy Hamill53425168
Mikael Karlsson221251820
Todd Wiltshire141414635
Mark Loram68571216
Niklas Klingberg41615847
Nicki Pedersen1877686
Carl Stonehewer75412612
Greg Hancock86541010
Rune Holta12108155
Peter Karlsson158268
Grzegorz Walasek106144
Henrik Gustafsson2032323
Brian Andersen853412
Matej Ferjan771231
Piotr Protasiewicz461522

Zawody

Speedway GP: terminarz i subskrypcja kalendarza ↗