Speedway GP 2002

Sezon 2002 Speedway GP: tabela lub klasyfikacja, jej przebieg i każde zawody.

Mistrz: Tony RickardssonWicemistrz: Jason Crump

Klasyfikacja

Walka o tytuł

Miejsce w klasyfikacji po każdej rundzie, dla końcowej czołowej dziesiątki.

  • Tony Rickardsson
  • Jason Crump
  • Ryan Sullivan
  • Leigh Adams
  • Mikael Karlsson
  • Greg Hancock
  • Tomasz Gollob
  • Mark Loram
  • Billy Hamill
  • Lukas Dryml
20151050110

Punkty runda po rundzie

Punkty mistrzostw w każdej rundzie (klasyfikacja i sprint); numer rundy prowadzi do wyników.

12345678910
Tony Rickardsson2520131325162016258
Jason Crump16161111162513201618
Ryan Sullivan20132525111811111311
Leigh Adams131316131311251175
Mikael Karlsson18718111171318613
Greg Hancock844818201661325
Tomasz Gollob72511208855208
Mark Loram81881813136751
Billy Hamill11117771368187
Lukas Dryml51672011188811
Rune Holta11155671171116
Nicki Pedersen242546825116
Scott Nicholls35844713820
Andreas Jonsson387167543413
Todd Wiltshire118206127224
Krzysztof Cegielski4318688134
Sebastian Ułamek2654332545
Niklas Klingberg5333534632
Carl Stonehewer13521243
Andy Smith4646221211

Najlepsze średnie

Punkty z bonusami na bieg, zawodnicy z co najmniej jedną trzecią największej liczby biegów.

Zawody

Speedway GP: terminarz i subskrypcja kalendarza ↗