Speedway GP 2004

Sezon 2004 Speedway GP: tabela lub klasyfikacja, jej przebieg i każde zawody.

Mistrz: Jason CrumpWicemistrz: Tony Rickardsson

Klasyfikacja

Walka o tytuł

Miejsce w klasyfikacji po każdej rundzie, dla końcowej czołowej dziesiątki.

  • Jason Crump
  • Tony Rickardsson
  • Greg Hancock
  • Leigh Adams
  • Nicki Pedersen
  • Tomasz Gollob
  • Andreas Jonsson
  • Jarosław Hampel
  • Hans Andersen
  • Bjarne Pedersen
2015105019

Punkty runda po rundzie

Punkty mistrzostw w każdej rundzie (klasyfikacja i sprint); numer rundy prowadzi do wyników.

123456789
Jason Crump20258162520132011
Tony Rickardsson1818188718251825
Greg Hancock1311825181620620
Leigh Adams251311201111111316
Nicki Pedersen13813131613131113
Tomasz Gollob161371161162518
Andreas Jonsson5771320816813
Jarosław Hampel32020666137
Hans Andersen46337251886
Bjarne Pedersen84256881153
Lee Richardson111151857775
Scott Nicholls541111135116
Ryan Sullivan71611544468
Rune Holta68154181611
Piotr Protasiewicz2116755577
Mikael Max636285748
Mark Loram846722342
Jesper B Jensen1152164125
Bohumil Brhel775423211
Kaj Laukkanen113136334

Najlepsze średnie

Punkty z bonusami na bieg, zawodnicy z co najmniej jedną trzecią największej liczby biegów.

Zawody

Speedway GP: terminarz i subskrypcja kalendarza ↗