Speedway GP 2011

Sezon 2011 Speedway GP: tabela lub klasyfikacja, jej przebieg i każde zawody.

Mistrz: Greg HancockWicemistrz: Andreas Jonsson

Klasyfikacja

Walka o tytuł

Miejsce w klasyfikacji po każdej rundzie, dla końcowej czołowej dziesiątki.

  • Greg Hancock
  • Andreas Jonsson
  • Jarosław Hampel
  • Jason Crump
  • Tomasz Gollob
  • Emil Sajfutdinow
  • Kenneth Bjerre
  • Chris Holder
  • Fredrik Lindgren
  • Nicki Pedersen
12108642111

Punkty runda po rundzie

Punkty mistrzostw w każdej rundzie (klasyfikacja i sprint); numer rundy prowadzi do wyników.

1234567891011
Greg Hancock141023132015913221511
Andreas Jonsson5687101719208187
Jarosław Hampel12519125121718896
Jason Crump561318861671786
Tomasz Gollob186172075312558
Emil Sajfutdinow1486713111379108
Kenneth Bjerre10296111216613124
Chris Holder910914156771176
Fredrik Lindgren11699578513125
Nicki Pedersen174971633610410
Chris Harris7437661005197
Antonio Lindbäck1965317712633
Rune Holta91761548390
Janusz Kołodziej89137101245
Artem Laguta012711943
Darcy Ward157
Magnus Zetterström937
Tomas H Jonasson89
Matej Zagar95
Scott Nicholls5

Zawody

Speedway GP: terminarz i subskrypcja kalendarza ↗