Speedway GP 2019

Sezon 2019 Speedway GP: tabela lub klasyfikacja, jej przebieg i każde zawody.

Mistrz: Bartosz ZmarzlikWicemistrz: Leon Madsen

Klasyfikacja

Walka o tytuł

Miejsce w klasyfikacji po każdej rundzie, dla końcowej czołowej dziesiątki.

  • Bartosz Zmarzlik
  • Leon Madsen
  • Emil Sajfutdinow
  • Fredrik Lindgren
  • Martin Vaculik
  • Maciej Janowski
  • Jason Doyle
  • Patryk Dudek
  • Matej Zagar
  • Niels Kristian Iversen
20151050110

Punkty runda po rundzie

Punkty mistrzostw w każdej rundzie (klasyfikacja i sprint); numer rundy prowadzi do wyników.

12345678910
Bartosz Zmarzlik10188817816181514
Leon Madsen131314714141071721
Emil Sajfutdinow613111714710161715
Fredrik Lindgren1551210516915117
Martin Vaculik7174161594797
Maciej Janowski4713121516677
Jason Doyle56127576121311
Patryk Dudek1612127868334
Matej Zagar7641037151394
Niels Kristian Iversen1473827137511
Artem Laguta49957168567
Antonio Lindbäck1034678997
Tai Woffinden696681159
Janusz Kołodziej471531542016
Robert Lambert87634362
Max Fricke3131145
Mikkel Michelsen96
Bartosz Smektała10
Oliver Berntzon7
Adrian Miedziński6

Zawody

Speedway GP: terminarz i subskrypcja kalendarza ↗