Speedway GP 2010

Sezon 2010 Speedway GP: tabela lub klasyfikacja, jej przebieg i każde zawody.

Mistrz: Tomasz GollobWicemistrz: Jarosław Hampel

Klasyfikacja

Walka o tytuł

Miejsce w klasyfikacji po każdej rundzie, dla końcowej czołowej dziesiątki.

  • Tomasz Gollob
  • Jarosław Hampel
  • Jason Crump
  • Rune Holta
  • Greg Hancock
  • Chris Harris
  • Kenneth Bjerre
  • Chris Holder
  • Andreas Jonsson
  • Nicki Pedersen
1412108642111

Punkty runda po rundzie

Punkty mistrzostw w każdej rundzie (klasyfikacja i sprint); numer rundy prowadzi do wyników.

1234567891011
Tomasz Gollob61617152412171024223
Jarosław Hampel1861620151710811106
Jason Crump197710151715171576
Rune Holta106761982066912
Greg Hancock4147367122261412
Chris Harris864135692141813
Kenneth Bjerre1020121347961744
Chris Holder81179619671076
Andreas Jonsson512131332769817
Nicki Pedersen981458704121113
Fredrik Lindgren847861011115611
Hans Andersen8791391053787
Magnus Zetterström491176636877
Tai Woffinden14557636264
Emil Sajfutdinow14856
Janusz Kołodziej1214
Davey Watt6616
Piotr Protasiewicz058
Tomas H Jonasson8
Adrian Miedziński6

Najlepsze średnie

Punkty z bonusami na bieg, zawodnicy z co najmniej jedną trzecią największej liczby biegów.

Zawody

Speedway GP: terminarz i subskrypcja kalendarza ↗