Speedway GP 2005

Sezon 2005 Speedway GP: tabela lub klasyfikacja, jej przebieg i każde zawody.

Mistrz: Tony RickardssonWicemistrz: Jason Crump

Klasyfikacja

Walka o tytuł

Miejsce w klasyfikacji po każdej rundzie, dla końcowej czołowej dziesiątki.

  • Tony Rickardsson
  • Jason Crump
  • Leigh Adams
  • Nicki Pedersen
  • Greg Hancock
  • Bjarne Pedersen
  • Tomasz Gollob
  • Andreas Jonsson
  • Scott Nicholls
  • Antonio Lindbäck
1210864219

Punkty runda po rundzie

Punkty mistrzostw w każdej rundzie (klasyfikacja i sprint); numer rundy prowadzi do wyników.

123456789
Tony Rickardsson25202525252518825
Jason Crump18251641216251820
Leigh Adams20139778161116
Nicki Pedersen101620616101095
Greg Hancock1168620781618
Bjarne Pedersen4183183207710
Tomasz Gollob66108699254
Andreas Jonsson8131288201010
Scott Nicholls67894141086
Antonio Lindbäck16838186705
Jarosław Hampel102081856
Hans Andersen2891683558
Lee Richardson5335643206
Ryan Sullivan731315952
Tomasz Chrzanowski442721116
Matej Zagar185
Kenneth Bjerre84
Piotr Protasiewicz11
Niels Kristian Iversen7
Rune Holta6

Zawody

Speedway GP: terminarz i subskrypcja kalendarza ↗