Speedway GP 2023

Sezon 2023 Speedway GP: tabela lub klasyfikacja, jej przebieg i każde zawody.

Mistrz: Bartosz ZmarzlikWicemistrz: Fredrik Lindgren

Klasyfikacja

Walka o tytuł

Miejsce w klasyfikacji po każdej rundzie, dla końcowej czołowej dziesiątki.

  • Bartosz Zmarzlik
  • Fredrik Lindgren
  • Martin Vaculik
  • Jack Holder
  • Leon Madsen
  • Robert Lambert
  • Dan Bewley
  • Jason Doyle
  • Max Fricke
  • Patryk Dudek
1412108642110

Punkty runda po rundzie

Punkty mistrzostw w każdej rundzie (klasyfikacja i sprint); numer rundy prowadzi do wyników.

12345678910
Bartosz Zmarzlik201614202012201620
Fredrik Lindgren1620115161418141818
Martin Vaculik9122073181620812
Jack Holder81816161110181610
Leon Madsen4818121831022016
Robert Lambert1859101298121411
Dan Bewley101012982098126
Jason Doyle141481814112618
Max Fricke7116371111999
Patryk Dudek61106516410414
Tai Woffinden1293895144
Mikkel Michelsen116524455113
Kim Nilsson22214231171
Maciej Janowski377410273
Anders Thomsen53411670
Andzejs Lebedevs86737
Kai Huckenbeck155
Mads Hansen10
Rasmus Jensen6
Jacob Thorssell6

Najlepsze średnie

Punkty z bonusami na bieg, zawodnicy z co najmniej jedną trzecią największej liczby biegów.

Zawody

Speedway GP: terminarz i subskrypcja kalendarza ↗