Speedway GP 2020

Sezon 2020 Speedway GP: tabela lub klasyfikacja, jej przebieg i każde zawody.

Mistrz: Bartosz ZmarzlikWicemistrz: Tai Woffinden

Klasyfikacja

Walka o tytuł

Miejsce w klasyfikacji po każdej rundzie, dla końcowej czołowej dziesiątki.

  • Bartosz Zmarzlik
  • Tai Woffinden
  • Fredrik Lindgren
  • Maciej Janowski
  • Leon Madsen
  • Jason Doyle
  • Artem Laguta
  • Emil Sajfutdinow
  • Martin Vaculik
  • Max Fricke
141210864218

Punkty runda po rundzie

Punkty mistrzostw w każdej rundzie (klasyfikacja i sprint); numer rundy prowadzi do wyników.

12345678
Bartosz Zmarzlik1116201220201420
Tai Woffinden1418111018181612
Fredrik Lindgren1614162012141114
Maciej Janowski1820109591818
Leon Madsen1261418911910
Jason Doyle6218161116711
Artem Laguta201285105816
Emil Sajfutdinow1057141410129
Martin Vaculik9312111612105
Max Fricke2104888204
Matej Zagar84963763
Patryk Dudek58217646
Niels Kristian Iversen311644211
Mikkel Michelsen47526332
Antonio Lindbäck11132428
Gleb Chugunov79
Jack Holder57
Anders Thomsen37
Vaclav Milik01
Eduard Krcmar10

Najlepsze średnie

Punkty z bonusami na bieg, zawodnicy z co najmniej jedną trzecią największej liczby biegów.

Zawody

Speedway GP: terminarz i subskrypcja kalendarza ↗