Speedway GP 2006

Sezon 2006 Speedway GP: tabela lub klasyfikacja, jej przebieg i każde zawody.

Mistrz: Jason CrumpWicemistrz: Greg Hancock

Klasyfikacja

Walka o tytuł

Miejsce w klasyfikacji po każdej rundzie, dla końcowej czołowej dziesiątki.

  • Jason Crump
  • Greg Hancock
  • Nicki Pedersen
  • Andreas Jonsson
  • Leigh Adams
  • Hans Andersen
  • Matej Zagar
  • Tomasz Gollob
  • Jarosław Hampel
  • Antonio Lindbäck
2520151050110

Punkty runda po rundzie

Punkty mistrzostw w każdej rundzie (klasyfikacja i sprint); numer rundy prowadzi do wyników.

12345678910
Jason Crump2025252520251614117
Greg Hancock52020161391242520
Nicki Pedersen2514164691161825
Andreas Jonsson851020792571612
Leigh Adams1071161216181286
Hans Andersen2518202549
Matej Zagar91849410420118
Tomasz Gollob1891873746418
Jarosław Hampel41681824101676
Antonio Lindbäck9268164318203
Scott Nicholls9958820897
Bjarne Pedersen5671218108277
Niels Kristian Iversen2645856843
Tony Rickardsson1664105
Lee Richardson8405944302
Piotr Protasiewicz1333134544
Wiesław Jaguś16
Ryan Sullivan19
Fredrik Lindgren70
Krzysztof Kasprzak6

Zawody

Speedway GP: terminarz i subskrypcja kalendarza ↗