Speedway GP 2007

Sezon 2007 Speedway GP: tabela lub klasyfikacja, jej przebieg i każde zawody.

Mistrz: Nicki PedersenWicemistrz: Leigh Adams

Klasyfikacja

Walka o tytuł

Miejsce w klasyfikacji po każdej rundzie, dla końcowej czołowej dziesiątki.

  • Nicki Pedersen
  • Leigh Adams
  • Jason Crump
  • Tomasz Gollob
  • Hans Andersen
  • Greg Hancock
  • Scott Nicholls
  • Rune Holta
  • Chris Harris
  • Andreas Jonsson
1412108642111

Punkty runda po rundzie

Punkty mistrzostw w każdej rundzie (klasyfikacja i sprint); numer rundy prowadzi do wyników.

1234567891011
Nicki Pedersen242311161224161919239
Leigh Adams1210211814819229911
Jason Crump1213491511151071315
Tomasz Gollob10391131191421107
Hans Andersen9132012138125339
Greg Hancock191597176535416
Scott Nicholls46479128134168
Rune Holta269551657101610
Chris Harris7159520567584
Andreas Jonsson7551657811620
Wiesław Jaguś14663091211596
Bjarne Pedersen583576788911
Jarosław Hampel8657816116
Matej Zagar57715832466
Antonio Lindbäck3039703051
Fredrik Lindgren147
Krzysztof Kasprzak17
Peter Karlsson58
Kenneth Bjerre10
Grigorij Laguta8

Zawody

Speedway GP: terminarz i subskrypcja kalendarza ↗