Speedway GP 2024

Sezon 2024 Speedway GP: tabela lub klasyfikacja, jej przebieg i każde zawody.

Mistrz: Bartosz ZmarzlikWicemistrz: Robert Lambert

Klasyfikacja

Walka o tytuł

Miejsce w klasyfikacji po każdej rundzie, dla końcowej czołowej dziesiątki.

  • Bartosz Zmarzlik
  • Robert Lambert
  • Fredrik Lindgren
  • Dan Bewley
  • Martin Vaculik
  • Jack Holder
  • Mikkel Michelsen
  • Dominik Kubera
  • Leon Madsen
  • Andzejs Lebedevs
1412108642111

Punkty runda po rundzie

Punkty mistrzostw w każdej rundzie (klasyfikacja i sprint); numer rundy prowadzi do wyników.

1234567891011
Bartosz Zmarzlik141818162018710201820
Robert Lambert12171212163181611207
Fredrik Lindgren167318820161818314
Dan Bewley315105972411161116
Martin Vaculik71462061210207128
Jack Holder2012166149106229
Mikkel Michelsen882011121612140
Dominik Kubera92141411414551010
Leon Madsen10411751497918
Andzejs Lebedevs45491011810144
Max Fricke10185541485
Kai Huckenbeck1195231123843
Szymon Woźniak6108871011412
Maciej Janowski18912166
Jan Kvech541328526511
Jason Doyle18209
Patryk Dudek1212
Tai Woffinden187142
Rasmus Jensen9
Kim Nilsson161

Najlepsze średnie

Punkty z bonusami na bieg, zawodnicy z co najmniej jedną trzecią największej liczby biegów.

Zawody

Speedway GP: terminarz i subskrypcja kalendarza ↗