Metal Speedway Ligaen 2024

Sezon 2024 Metal Speedway Ligaen: tabela lub klasyfikacja, jej przebieg i każde zawody.

Mistrz: Slangerup SpeedwayWicemistrz: Holsted Tigers

Tabela

Obliczona z wyników meczów: 2 punkty za zwycięstwo, 1 za remis; bez punktów bonusowych i fazy play-off.

Poz.KlubMZRP+/-Pkt
1Holsted Tigers12903+2418
2Slangerup Speedway12804+2816
3Team Fjelsted12804+1616
4GSK Liga12705+7014
5Esbjerg Vikings12408+118
6SES – Sønderjylland Elite Speedway12309-536
7Region Varde Elitesport12309-966

Miejsce w tabeli po każdej kolejce

Z wyników meczów (2 punkty za zwycięstwo, 1 za remis).

  • SES
  • HLT
  • TFJ
  • EVK
  • GSK
  • SSK
  • RVE
7654321146

Wyniki

Gospodarze w wierszach; niebieski zwycięstwo gospodarzy, czerwony gości.

Najlepsze średnie

Punkty z bonusami na bieg, zawodnicy z co najmniej jedną trzecią największej liczby biegów.

Atut własnego toru

Gospodarze wygrali 30, zremisowali 0 i przegrali 12 meczów, średnio różnicą +5.4 punktów.

Największe odrabianie strat

Zawody

Metal Speedway Ligaen: terminarz i subskrypcja kalendarza ↗