2026 Sportlab Cosmetics FIM SGP2 of Poland - Lodz

Speedway GP2 · piątek, 31 lipca 2026 · Moto Arena Łódź, Lodz

Wyniki

  1. 1Mikkel Andersen20
  2. 2Maksymilian Pawełczak18
  3. 3Nicolai Heiselberg16
  4. 4Beau Bailey14
  5. 5Slater Lightcap12
  6. 6William Cairns11
  7. 7Adam Bubba Bednar10
  8. 8William Drejer9
  9. 9Villads Nagel8
  10. 10Mitchell McDiarmid7
  11. 11Kevin Małkiewicz6
  12. 12Rasmus Karlsson5
  13. 13Antoni Mencel4
  14. 14Janek Konzack3
  15. 15Kacper Halkiewicz2
  16. 16Antoni Kawczyński1
  17. 17Sven Cerjak0
  18. 18Radosław Kowalski0

Bieg po biegu

Bieg 2
Bieg 6
Bieg 8
Bieg 9
Bieg 10
Bieg 14
Bieg 15
Bieg 17
Półfinał 1
Półfinał 2

Warunki

Pogoda na torze od początku do końca zawodów.

Niebo
Częściowe zachmurzenie
Szacunek regionalny (Meteostat)
Temperatura
32 → 26 °C
Pomiar · Lodz, 4 km od toru
Wiatr
2 km/h N
porywy do 24 km/h
Pomiar · Lodz, 4 km od toru
Opady w trakcie zawodów
0 mm
Szacunek regionalny (Meteostat)
Opady w ciągu 24 godzin przed
0 mm
Szacunek regionalny (Meteostat)
Wilgotność
48 %
Pomiar · Lodz, 4 km od toru

Dane pogodowe (podsumowane): Meteostat i jego dostawcy danych, CC BY 4.0

Oczekiwania przed zawodami

Punkty biegowe, których model oczekiwał od każdego zawodnika przed zawodami (oceny Elo, trzech rywali o średniej zawodów), wobec zdobytych.

ZawodnikbiegówOczekiwaneZdobyte±
Slater Lightcap10-11.016+27.0
Mitchell McDiarmid10-11.914+25.9
Maksymilian Pawełczak104.530+25.5
William Cairns10-10.414+24.4
Beau Bailey10-1.622+23.6
Janek Konzack10-14.68+22.6
Adam Bubba Bednar10-4.616+20.6
Antoni Mencel10-10.010+20.0
William Drejer10-7.912+19.9
Nicolai Heiselberg10-1.818+19.8
Rasmus Karlsson10-8.710+18.7
Mikkel Andersen101.920+18.1
Kacper Halkiewicz4-6.06+12.0
Sven Cerjak8-8.22+10.2
Villads Nagel108.418+9.6
Kevin Małkiewicz104.812+7.2
Antoni Kawczyński6-2.44+6.4
Radosław Kowalski2-0.52+2.5

Tor i pola startowe

Czasy biegów

Najszybsze okrążenie każdego biegu (oficjalny pomiar), cztery biegi w rzędzie: ciemniej znaczy szybciej. Po prawej średnia rzędu i jej zmiana względem pierwszego rzędu – widać, jak tor przyspieszał lub zwalniał.

wolniej 14.6414.03 szybciej

Pola startowe

Jeden pasek na pole, od wewnętrznego do zewnętrznego, na tych samych biegach: słupki to punkty z tego pola w każdym biegu (0–3), linia ciągła to średnia z ostatnich czterech biegów, przerywana to trend w zawodach.

Punkty w bieguŚrednia z ostatnich 4 biegówTrend w zawodach

Wewnętrzne kontra zewnętrzne

Bieg po biegu punkty z pól wewnętrznych minus z zewnętrznych, ważone położeniem pola: skrajne wewnętrzne i zewnętrzne liczą się w pełni, dwa środkowe w jednej trzeciej. Słupki w lewo: więcej punktów od wewnątrz, w prawo: od zewnątrz – jak na torze. Do tego średnia z ostatnich czterech biegów i trend w zawodach.

wewnątrz 1 + 2 81.3:60.7 na zewnątrz 3 + 4
Trend ◀ +2.09 w stronę wewnętrznych
Różnica, średnia z ostatnich 4 biegówTrend w zawodach
Pełne wyniki u źródła(opens in a new tab)