Esbjerg Vikings vs GSK Liga

Metal Speedway Ligaen · środa, 20 maja 2026 · Granly Speedway Arena, Esbjerg

Wyniki

EVK 52 : 32 GSK
EVK
GSK

Bieg po biegu

Bieg 156.40 s4:2
Bieg 257.10 s5:1
Bieg 356.40 s5:1
Bieg 457.20 s3:3
Bieg 556.60 s5:1
Bieg 657.40 s2:4
Bieg 757.70 s5:1
Bieg 857.70 s3:3
Bieg 957.80 s5:1
Bieg 1058.40 s3:3
Bieg 113:3
Bieg 1258.20 s2:4
Bieg 1357.80 s4:2
Bieg 1458.00 s3:3

Warunki

Pogoda na torze od początku do końca zawodów.

Niebo
Pochmurno
Szacunek regionalny (Meteostat)
Temperatura
13 → 12 °C
Pomiar · Esbjerg, 2 km od toru
Wiatr
10 km/h SW
porywy do 35 km/h
Pomiar · Esbjerg, 2 km od toru
Opady w trakcie zawodów
0,1 mm
Szacunek regionalny (Meteostat)
Opady w ciągu 24 godzin przed
2,1 mm
Szacunek regionalny (Meteostat)
Wilgotność
85 %
Pomiar · Esbjerg, 2 km od toru

Dane pogodowe (podsumowane): Meteostat i jego dostawcy danych, CC BY 4.0

Mecz w fazach

Punkty każdej drużyny w każdej fazie programu, od pierwszych biegów w dół, i bilans: kto wygrał fazę i jak wyraźnie.

PunktyBilans
1–4177+10−10
5–7126+6−6
8–10117+4−4
11–139900
143300
EVKGSKEVKGSK

Mecz bieg po biegu

Bieżąca różnica punktów (gospodarze − goście) po każdym biegu i szansa gospodarzy na zwycięstwo przy takiej przewadze w innych meczach.

  • Przewaga EVK
5101520114
BiegPrzewagaSzansa gospodarzy
1+279 %
2+689 %
3+1098 %
4+1098 %
5+14100 %
6+1299 %
7+16100 %
8+16100 %
9+20100 %
10+20100 %
11+20100 %
12+18100 %
13+20100 %
14+20100 %

Oczekiwania przed zawodami

Punkty biegowe, których model oczekiwał od każdego zawodnika przed zawodami (oceny Elo, trzech rywali o średniej zawodów), wobec zdobytych.

ZawodnikbiegówOczekiwaneZdobyte±
Jason Doyle611.317+5.7
Niels Kristian Iversen67.211+3.8
Luke Becker67.610+2.4
Matias Nielsen67.710+2.3
Jacob Bølcho42.54+1.5
Villads Nagel711.012+1.0
Andreas Olsen10.80-0.8
Tim Sörensen710.58-2.5
Mathias Pollestad712.88-4.8
Przemysław Pawlicki612.64-8.6

Tor i pola startowe

Czasy biegów

Czas zwycięzcy każdego biegu, cztery biegi w rzędzie: ciemniej znaczy szybciej. Po prawej średnia rzędu i jej zmiana względem pierwszego rzędu – widać, jak tor przyspieszał lub zwalniał.

wolniej 58.4056.40 szybciej

Pola startowe

Jeden pasek na pole, od wewnętrznego do zewnętrznego, na tych samych biegach: słupki to punkty z tego pola w każdym biegu (0–3), linia ciągła to średnia z ostatnich czterech biegów, przerywana to trend w zawodach.

Punkty w bieguŚrednia z ostatnich 4 biegówTrend w zawodach

Wewnętrzne kontra zewnętrzne

Bieg po biegu punkty z pól wewnętrznych minus z zewnętrznych, ważone położeniem pola: skrajne wewnętrzne i zewnętrzne liczą się w pełni, dwa środkowe w jednej trzeciej. Słupki w lewo: więcej punktów od wewnątrz, w prawo: od zewnątrz – jak na torze. Do tego średnia z ostatnich czterech biegów i trend w zawodach.

wewnątrz 1 + 2 33.0:17.3 na zewnątrz 3 + 4
Trend ◀ +0.99 w stronę wewnętrznych
Różnica, średnia z ostatnich 4 biegówTrend w zawodach
Pełne wyniki u źródła(opens in a new tab)