Team Fjelsted vs Holsted Tigers

Metal Speedway Ligaen · środa, 23 kwietnia 2025 · Fjelsted Speedway Center, Harndrup

Wyniki

TFJ 39 : 45 HLT
TFJ
HLT

Bieg po biegu

Bieg 156.90 s4:2
Bieg 257.20 s3:3
Bieg 358.60 s1:5
Bieg 458.50 s3:3
Bieg 558.50 s4:2
Bieg 658.40 s5:1
Bieg 759.10 s4:2
Bieg 858.90 s3:3
Bieg 959.30 s5:1
Bieg 1059.40 s2:4
Bieg 1160.20 s2:4
Bieg 1259.30 s1:5
Bieg 1358.90 s1:5
Bieg 141:5

Warunki

Pogoda na torze od początku do końca zawodów.

Niebo
Bezchmurnie → Częściowe zachmurzenie
Szacunek regionalny (Meteostat)
Temperatura
12 → 9 °C
Pomiar · Odense / Beldringe, 20 km od toru
Wiatr
9 km/h NE
porywy do 19 km/h
Pomiar · Odense / Beldringe, 20 km od toru
Opady w trakcie zawodów
0 mm
Szacunek regionalny (Meteostat)
Opady w ciągu 24 godzin przed
0 mm
Szacunek regionalny (Meteostat)
Wilgotność
71 %
Pomiar · Odense / Beldringe, 20 km od toru

Dane pogodowe (podsumowane): Meteostat i jego dostawcy danych, CC BY 4.0

Mecz w fazach

Punkty każdej drużyny w każdej fazie programu, od pierwszych biegów w dół, i bilans: kto wygrał fazę i jak wyraźnie.

PunktyBilans
1–41113−2+2
5–7135+8−8
8–10108+2−2
11–13414−10+10
1415−4+4
TFJHLTTFJHLT

Mecz bieg po biegu

Bieżąca różnica punktów (gospodarze − goście) po każdym biegu i szansa gospodarzy na zwycięstwo przy takiej przewadze w innych meczach.

  • Przewaga TFJ
-50510114
BiegPrzewagaSzansa gospodarzy
1+279 %
2+277 %
3-247 %
4-246 %
5064 %
6+482 %
7+690 %
8+690 %
9+1097 %
10+895 %
11+692 %
12+273 %
13-233 %
14-60 %

Oczekiwania przed zawodami

Punkty biegowe, których model oczekiwał od każdego zawodnika przed zawodami (oceny Elo, trzech rywali o średniej zawodów), wobec zdobytych.

ZawodnikbiegówOczekiwaneZdobyte±
Bastian Pedersen65.915+9.1
Benjamin Basso67.011+4.0
Timo Lahti69.410+0.6
Nicki Pedersen613.113-0.1
Jacob Thorssell711.411-0.4
Kevin Juhl Pedersen32.82-0.8
Frederik Jakobsen610.39-1.3
Rune Thorst43.42-1.4
Rasmus Jensen610.27-3.2
Mateusz Cierniak610.64-6.6

Tor i pola startowe

Czasy biegów

Czas zwycięzcy każdego biegu, cztery biegi w rzędzie: ciemniej znaczy szybciej. Po prawej średnia rzędu i jej zmiana względem pierwszego rzędu – widać, jak tor przyspieszał lub zwalniał.

wolniej 60.2056.90 szybciej

Pola startowe

Jeden pasek na pole, od wewnętrznego do zewnętrznego, na tych samych biegach: słupki to punkty z tego pola w każdym biegu (0–3), linia ciągła to średnia z ostatnich czterech biegów, przerywana to trend w zawodach.

Punkty w bieguŚrednia z ostatnich 4 biegówTrend w zawodach

Wewnętrzne kontra zewnętrzne

Bieg po biegu punkty z pól wewnętrznych minus z zewnętrznych, ważone położeniem pola: skrajne wewnętrzne i zewnętrzne liczą się w pełni, dwa środkowe w jednej trzeciej. Słupki w lewo: więcej punktów od wewnątrz, w prawo: od zewnątrz – jak na torze. Do tego średnia z ostatnich czterech biegów i trend w zawodach.

wewnątrz 1 + 2 23.3:18.7 na zewnątrz 3 + 4
Trend ▶ −0.31
Różnica, średnia z ostatnich 4 biegówTrend w zawodach
Pełne wyniki u źródła(opens in a new tab)